Trekingové hůlky na chození

Hůlky na chození

Trekingové hůlky na chození se těší stále větší oblibě u lidí všech věkových kategorií. Nabídka kamenných obchodů i e-shopů je bohatá a někdy je těžké se v ní zorientovat. Zejména pokud chceme koupit trekingové hole levně nebo se slevou – v akci.

Podívejme se proto na trekingové hole – neboli hůlky na nordic walking – trochu podrobněji.

Co jsou trekingové hole na chození

Hole na chození neboli Hole na nordic walking jsou hůlky podobné například těm lyžařským, které pomáhají udržovat správnou ergonomiku během chůze a to při chůzi po rovině do kopce i z kopce. Můžeme se setkat také s jinými odvozenými názvy, pojmenování trekingové hole nebo hole na nordic walking je však nejobvyklejší.

Moderní trekingové hole s antishock systémem

Moderní trekingové hole na chození jsou lehké, s pevnou, nejčastěji ocelovou špičkou, a využívají se v terénu. Ideální je, pokud jsou navíc vybaveny systémem antishock, což je pojmenování pro nastavení odpružení nebo pevný doraz. Moderní hole mohou být navíc teleskopické. To umožňuje rychlé nastavení výšky hůlek, které s radostí využijete, pokud nejdete zrovna po rovince.

Další varianty

Trekingové hole na chození jsou určeny převážně do terénu, existují však také varianty, které jsou přizpůsobeny do města, na vycházky nebo maopak do extrémních terénů. Můžete je používat kdykoliv, kdekoliv a v jakémkoliv věku, výhodou je že hole na nordic walking šetří vaši energii a klouby.

Hole na nordic walking - výrobci

Hůlky na chození - nordic walking hole vyrábí celá řada známých i méně známých výrobců. Za všechny jmenujme například Blizzard, Leki nebo FIZAN. Při nákupu holí vždy dávejte přednost renomovaných výrobcům a výrobkům z kvalitních materiálů.

Trekingové hole testy, diskuse

Výrobců holí na nordic walking je mnoho a kvalita se může velmi lišit. Pokud vybíráme trekingové hole - test provedený odborníky nám může mnohé napovedět. Jeden takový test trekingových holí můžeme najít například zde. Pokud se chcete dozvědět další podrobnosti, můžete navštívit některé diskuse na téma trekingové hole, například zde.

Trekingové hole levně? Akce, slevy, výprodeje

Chcete koupit trekingové hole levně? Nejlevnější hole pořídíte v akcích, slevách nebo výprodejích, i deálně v některém z internetových obchodů, které hole na nordic walking nabízejí.© 2024 Stany-spací-pytle.cz, všechna práva vyhrazena.