Samorozkládací plážový stan - akce

Během léta bývá sluníčko hodně silné a ne vždy je u vody dost stromů nebo prostě místo, kde by se dalo na chvíli před sluncem uniknout. To pak může vést k nepříjemným důsledkům, které dokáží dokonale zkazit pocit z dovolené. Řešením v takové situaci může být samorozkládací plážový stan někdy nazývaný také jako samostavěcí stan nebo "sekundový plážový stan"

Pokud nechcete utrácet příliš, je dobré pořídit samorozkládací plážový stan v akci nebo ve slevě.

Co je samorozkládací plážový stan

Plážový stan je přístřešek trochu podobný klasickému stanu, jehož účelem je právě ochrana před slunečním zářením, větrem nebo pískem. Na pláži je většinou o stín nouze, a pokud nemáte slunečník, může přijít plážový stan zkrátka vhod.

Samorozkládací plážový stan je pak takový plážový stan, při jehož sestavování nemusíte zápasit s tyčemi a plachtami - prostě so vyberete místo, kde stan chcete postavit a stan máte bez větší námahy během chvilky k dispozici.

Plážové stany – výrobci a typy

Plážové stany jsou k dostání v mnoha provedeních a od několika výrobců. K dostání jsou Nejoblíbenější jsou plážové stany Coleman, plážový stan Elgoland nebo třeba plážový stan Florida.

Plážový stan – parametry

Kvalitní plážový stan vás ochrání nejen před přímým slunečním zářením, ale díky UV filtru také před jeho skrytými důsledky. Může mít různé rozměry, nejčastěji se setkáte s velikostí pro dvě až tři osoby. Výhodou je, že samostavěcí plážový stan je jednoduše a rychle sestavitelný a má nízkou hmotnost.

Plážový stan kupujte v akci

Jednou z možností kde se dá koupit plážový stan, jsou obchody, ve kterých se běžně prodávají stany nebo sportovní potřeby. Můžete se ale také podívat na nabídku internetových e-shopů, kde naleznete větší výběr a také tam pořídíte plážový stan levněji. Nejlevněji pořídíte samostavěcí plážový stan v akci nebo výprodeji, bohužel většina slev na tento typ výrobků začíná až po sezóně.

Pokud netrváte na novém výrobku, můžete pořídit za velmi výhodné slevy použité samorozkládací plážový stany v bazaru.

© 2024 Stany-spací-pytle.cz, všechna práva vyhrazena.