Samonafukovací karimatka 5cm - akce, výprodej

K základnímu outdoorovému vybavení, pokud máte v úmyslu přespat přes noc, patří stan, spacák a karimatka. Pokud si chcete dopřát trochu komfortu navíc, můžete si pořídit moderní řešení, které nazýváme samonafukovací karimatka.

Nejběžnější je tato karimatka v tloušťce 5 cm, samonafukovací karimatka 5 cm v akci Vás pak přijde mnohem levněji než při běžném nákupu - podívejme se, jak to s akcemi a slevami vypadá.

Co je samonafukovací karimatka

Samonafukovací karimatka umí nahradit ty klasické pěnové a předčí je především v komfortu, který poskytuje. Má totiž lepší izolační vlastnosti díky tomu, že je nafouknutá částečně vzduchem a díky němu je samonafukovací karimatka také měkčí a tak dokáže lépe vyrovnat terénní nerovnosti.

Typy samonafukovacích karimatek

Samonafukovací karimatky se vyrábějí v různých typech a tloušťkách. Nejbežnější jsou samonafukovací karimatky 5 cm, 7 cm, 10 cm 3,8 cm. Na tloušťce záleží, jaký komfort Vás karimatka nabídne - čím větší tloušťka, tím větší pohodlí. Větší karimatka Vám ale zabere víc místa v batohu.

Z hlediska výrobců a typů patří k nejoblíbenějším samonafukovací karimatky Tramper, Loap, dále pak jsou to samonafukovací karimatky Husky nebo Coleman.

Samonafukovací karimatka 5 cm akce

Samonafukovací karimatku lze pohodlně koupit jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Samonafukovací karimatka 5 cm v akci nebo výprodeji Vás pak přijde mnohem levněji než při běžném nákupu.

Jak funguje samonafukovací karimatka

Moderní samonafukovací karimatka funguje na principu neprodyšného obalu, který je opatřen ventilem a vyplněn porézní pěnou. Pokud ventil otevřete, dojde k samovolnému nasávání vzduchu porézní pěnou dovnitř a samonafukovací karimatka se tak nafoukne. Poté stačí jen dofouknout na požadovanou tvrdost.© 2024 Stany-spací-pytle.cz, všechna práva vyhrazena.